Ekip

Yönetim ve Asistanlar

Dr. Theo Mengelkamp

Dr. rer. nat. Heinz-Theo Mengelkamp
Meteoroloji Uzmanları

Telefon: +49 (0)4131 83 08-0
mengelkamp@anemos.de

Lasse Blanke

Lasse Blanke
Coğrafya Uzmanı
yetkili memur

Telefon: +49 (0)4131 83 08-118
lasse.blanke@anemos.de

Anngret Hein

Anngret Hein
Bölge Planlama Mühendisi

Telefon: +49 (0)4131 83 08-0
anngret.hein@anemos.de

Saha ve Proje Değerlendirme Çalışmaları

Jessica Rautenstrauch

Jessica Rautenstrauch
Çevre Bilim Uzmanı

Telefon: +49 (0)4131 83 08-117
jessica.rautenstrauch@anemos.de

Martin Kolbe

Martin Kolbe
Coğrafya Uzmanı

Telefon: +49 (0)4131 83 08-119
martin.kolbe@anemos.de

Julia Gerken

Julia Gerken
Meteoroloji Uzmanlar

Telefon: +49 (0)4131 83 08-120
julia.gerken@anemos.de

Marlen Diederitz

Marlen Diederitz
Coğrafya Uzmanı M.Sc.

Telefon: +49 (0)4131 83 08-115
marlen.diederitz@anemos.de

Mirka Fischer

Mirka Fischer
Meteoroloji Uzmanları M.Sc.

Tel.: +49 (0)4131 83 08-114
mirka.fischer@anemos.de

Steffen Gehnke

Steffen Gehnke
Biyolog Uzmanı

Tel.: +49 (0)4131 83 08-113
steffen.gehnke@anemos.de

CFD ve Orta ölçek Modelleme

Joachim Geyer

Joachim Geyer
Coğrafya Uzmanı

Telefon: +49 (0)4131 83 08-0
joachim.geyer@anemos.de

Julia Bethke

Julia Bethke
Meteoroloji Uzmanları M.Sc.

Telefon: +49 (0)4131 83 08-108
julia.bethke@anemos.de

Melanie Wilken

Melanie Wilken
Yerbilimcilere M.Sc.

Telefon: +49 (0)4131 83 08-107
melanie.wilken@anemos.de

Martin Schneider

Martin Schneider
Yüksek Lisans. Dünya'nın ve atmosferin Fiziği

Tel.: +49 (0)4131 83 08-109
martin.schneider@anemos.de

Rüzgar Ölçümleri

André Geigner

André Geigner
Coğrafya Uzmanı B.Sc.

Telefon: +49 (0)4131 83 08-105
andre.geigner@anemos.de

BT Sistem Yöneticisi

André Suchan

André Suchan
Bilgi Teknolojileri Uzmanı
(Yazılım Geliştirme)

Telefon: +49 (0)4131 83 08-104
andre.suchan@anemos.de

André Glücksmann

André Glücksmann
M.Ed. (Master of Education)

Telefon: +49 (0)4131 83 08-110
andre.gluecksmann@anemos.de